نخ – رشته ایران ایرانی فوتبال مسابقه

نخ – رشته: ایران ایرانی فوتبال مسابقه افتخاری ایرانیان بازیکنان جام جهانی رییس جمهور ریاست جمهوری فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار پزشکی آزمایش‌های فوق محرمانه چین روی ابرانسان‌ها

بررسی‌های تازه فاش کرد، ماموریت چین در ساخت ارتشی از ابرانسان‌ها با سرعت نگران‌ کننده‌ای در حال پیشرفت است و این کشور با شتاب روی تحقیقات ژنتیکی جنجالی و برنامه

آزمایش‌های فوق محرمانه چین روی ابرانسان‌ها

آزمایش های فوق محرمانه چین روی ابرانسان ها

عبارات مهم : آزمایش

بررسی های تازه فاش کرد، ماموریت چین در ساخت ارتشی از ابرانسان ها با سرعت دلواپس کننده ای در حال پیشرفت است و این کشور با شتاب روی تحقیقات ژنتیکی جنجالی و برنامه های توسعه سرمایه گذاری می کند.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه اکسپرس، بررسی های تازه فاش کرده است که در بیش از سه سال گذشته دست کم ۸۶ تن تحت عمل جراحی قرار گرفتند تا ژن های آنها به صورت چشمگیری عوض کردن کند. هیچکدام از این آزمایشات کلینیکی رسما اعلام نشدند و همین بر محرمانگی برنامه تغییرات ژنتیکی می افزاید ولی گفته می شود که این آزمایش ها توانایی بیماران را ارتقا می دهد.

آزمایش‌های فوق محرمانه چین روی ابرانسان‌ها

پزشکان چینی قادرند تا سلول های دی ان ای بیماران را به صورت انتخابی اصلاح کنند و آنها را با ژنتیک های نیرومند تر جایگزین کنند. این دستاوردها موجب نگرانی هایی در آمریکا شده است است و این کشور دلواپس است که آزمایشات علمی در جنگ های احتمالی آتی میان این دو قدرت، دست اوج را به چینی ها بدهد.

ماریا زوبر، مدیر بنیاد علوم ملی آمریکا هشدار داد مورد نیاز است آمریکا هم در سایه موفقیت چین برنامه های تحقیقاتی و توسعه ای خود را زیاد کردن دهد. او گفت: این رویه نگرانی هایی را راجع به تاثیرات آن روی اقتصاد و نیروی کارمان ایجاد کرده و معانی جهت امنیت ملی ما دارد.

بررسی‌های تازه فاش کرد، ماموریت چین در ساخت ارتشی از ابرانسان‌ها با سرعت نگران‌ کننده‌ای در حال پیشرفت است و این کشور با شتاب روی تحقیقات ژنتیکی جنجالی و برنامه

او تاکید کرد: با اصلاح ژن ها به سمت هوش مصنوعی، پیشرفت های علمی با خطرات ذاتی مواجه می شوند. و این مساله حیاتی است که ما جهت مقابله با این خطرات در خط مقدم علم بایستیم.

در حالی که چین به صورت فعال آزمایش ها روی انسان ها را از ۲۰۱۵ شروع کرده هست، انتظار می رود آمریکا امسال آزمایش های مشابه را شروع کند. آزمایش ها در قطب محرکه آسیا تاکنون عمدتا روی چگونگی مقابله با سرطان متمرکز بوده است و سلول های مبتلای ۳۶ درصد از بیماران با سرطان های کلیه، ریه، کبد و گلو با موفقیت جایگزین شده است هست. چین از سال ۲۰۰۰ سرمایه گذاری در بخش تحقیقات ژنتیکی را به شدت زیاد کردن داد.

واژه های کلیدی: آزمایش | مقابله | آمریکا | برنامه | مقابله با سرطان | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs