نخ – رشته ایران ایرانی فوتبال مسابقه

نخ – رشته: ایران ایرانی فوتبال مسابقه افتخاری ایرانیان بازیکنان جام جهانی رییس جمهور ریاست جمهوری فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا کرد ، بعد لرزه بیانیه های کی روش – اسدی

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران روز شنبه منشتر شدن اطلاعیه ای با نشانه جلوگیری از هرگونه اختلافات و ایجاد تنش در فضای فوتبال ملی کشور، مهدی تاج با استعفای عل

دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا کرد ، بعد لرزه بیانیه های کی روش - اسدی

بعد لرزه بیانیه های کی روش – اسدی / دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا کرد

عبارات مهم : اخبار

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران روز شنبه منشتر شدن اطلاعیه ای با نشانه جلوگیری از هرگونه اختلافات و ایجاد تنش در فضای فوتبال ملی کشور، مهدی تاج با استعفای علیرضا اسدی موافقت کرد و محمد رضا ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون منمصوب شد.

در اطلاعیه فدراسیون فوتبال در این رابطه آمده است: در فضای شیرین به وجود آمده در فوتبال که در سایه موفقیت های اخیر فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی به وجود آمده است و جهت برطرف هرگونه تنش زدایی با تقاضای کناره گیری دبیر کل این فدراسیون موافقت شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال استعفا کرد ، بعد لرزه بیانیه های کی روش – اسدی

این اطلاعیه در ادامه می افزاید: دبیر کل فدراسیون فوتبال پیش از این راجع به کناره گیری خود با «مهدی تاج» ریاست فدراسیون فوتبال به تفاهم رسیده بود تا بعد از کناره گیری به عنوان مشاور عالی فدراسیون به کار خود ادامه دهد. البته تصمیم گرفته شده است ارتباطی با شرایط به وجود آمده در چند روز گذشته نداشته و ندارد.

لازم به توضیح است «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال در مطلبی که پنج شنبه شب در صفحه شخصی خود منتشر کرد، علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال را فردی جادوگر خوانده بود که می خواهد طعم شیرین موفقیت های تیم ملی فوتبال را تلخ کند و هر روز با دوستان بیرون فدراسیون خود در پی برکناری کادرفنی تیم ملی فوتبال است.

فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران روز شنبه منشتر شدن اطلاعیه ای با نشانه جلوگیری از هرگونه اختلافات و ایجاد تنش در فضای فوتبال ملی کشور، مهدی تاج با استعفای عل

اسدی نیز در پاسخ به بیانات سرمربی تیم ملی فوتبال در گفت و گویی، خاطرنشان کرد: اینکه سرمربی تیم ملی چنین القابی را به من نسبت می دهد نشانه این است که در باغ وحش بزرگ شده است است.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار درحالی که هنوز دو دیدار برابر سوریه و کره جنوبی را انجام نداده است به عنوان دومین تیم بعد از برزیل به جام جهانی 2018 روسیه افزایش کرده است.

اخبار ورزشی – ایرنا

واژه های کلیدی: اخبار | بیانیه | فوتبال | اطلاعیه | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs