نخ – رشته ایران ایرانی فوتبال مسابقه

نخ – رشته: ایران ایرانی فوتبال مسابقه افتخاری ایرانیان بازیکنان جام جهانی رییس جمهور ریاست جمهوری فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توقع داشتی سیدجلال بگوید بالاتر از رونالدو می‌پرد آقای کریمی؟

به گزارش خبرآنلاین؛ علی کریمی حرف هایی می زند که دیگر به طور کامل دور از منطق است و باعث شده است تا هواداران هم علیه اش موضعگیری کنند. او بعد از خط خوردن سیدجلا

توقع داشتی سیدجلال بگوید بالاتر از رونالدو می‌پرد آقای کریمی؟

توقع داشتی سیدجلال بگوید بالاتر از رونالدو می پرد آقای کریمی؟

عبارات مهم : رونالدو

مشکلات شخصی کریمی با کی روش هر روز زیاد می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی کریمی حرف هایی می زند که دیگر به طور کامل دور از منطق است و باعث شده است تا هواداران هم علیه اش موضعگیری کنند. او بعد از خط خوردن سیدجلال از تیم ملی برایش نوشت: «سیدجان مقصر خودتی. هنگامی که هفته هاست آقا…. داره میزنه تو سره بازیکنان ما که نمی تونن با رونالدو بپرن سر بزنن، هیچکدومتون جواب این یارورو ندادین….»

آقای کریمی، این حرف ها شوخی است یا جدی؟ چطور توقعی داری سیدجلال چنین حرفی بزند؟ او به خودش می تواند دروغ بگوید؟ کدام بازیکن ایرانی است که در سطح رونالدو بتواند بازی کند؟ کدام مدافعی است که می تواند ادعا کند رونالدو را مهار می کند؟ حتی عالی ترین مدافعان دنیا هم همواره از کریس تعریف می کنند و با وحشت و لرز مقابلش بازی می کنند. توقع داشتی سیدجلال مصاحبه کند و بگوید کی روش حرف مفت می زند و او بالاتر از رونالدو می پرد؟! حداقل از کریمی که در بایرن بازی کرده توقع می رود از این حرف ها نزد. او حالا شبیه به کسی است که همه چیز را می دانسته و مدام پند و نصیحت هایی جهت همه دارد. او از همین پند و نصیحت ها جهت نکونام و پیروانی و … هم داشت.

توقع داشتی سیدجلال بگوید بالاتر از رونالدو می‌پرد آقای کریمی؟

نمی توان منکر این شد که خط خوردن سیدجلال و وریا اتفاق عجیبی بوده است ولی بدتر از این اتفاق، حرف هایی است که علی کریمی به زبان می آورد. دیگر همه به این باور رسیده اند پرسشها کریمی با کی روش شخصی است و قرار نیست کمکی به منافع ملی کند. کریمی مجبور شد کامنت های همین پست آخر خود را ببندد. خیلی از هواداران حتی پرسپولیسی ها گلایه داشتند که آیا او در آستانه جام جهانی اینطوری واکنش‌ها می کند؟ در نهایت او مجبور شد کامنت ها را به خاطر حجم بالای انتقادها ببندد. آیا کریمی نمی خواهد حداقل به خاطر منافع ملی سکوت کند؟

واژه های کلیدی: رونالدو | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs