نخ – رشته ایران ایرانی فوتبال مسابقه

نخ – رشته: ایران ایرانی فوتبال مسابقه افتخاری ایرانیان بازیکنان جام جهانی رییس جمهور ریاست جمهوری فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کدام بازیگران و صورت های معروف اسکار افتخاری می‌گیرند؟

«دونالد ساترلند» بازیگر باسابقه مجموعه فیلم «بازی بقا» به همراه «آنیس واردا» ـ مادر موج نوی سینمای فرانسه ـ و چند صورت بین‌المللی دیگر، در مراسم اسکار آینده مور

کدام بازیگران و صورت های معروف اسکار افتخاری می‌گیرند؟

کدام بازیگران و صورت های معروف اسکار افتخاری می گیرند؟

عبارات مهم : بازیگر

«دونالد ساترلند» بازیگر باسابقه مجموعه فیلم «بازی بقا» به همراه «آنیس واردا» ـ مادر موج نوی سینمای فرانسه ـ و چند صورت بین المللی دیگر، در مراسم اسکار آینده مورد تقدیر قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، «رویترز» نوشت: «دونالد ساترلند» ـ بازیگر ۸۲ ساله فیلم هایی چون «بازی بقا»، «غرور و تعصب»، «زمانی جهت کشتن»، «شغل ایتالیایی» و «کوهستان سرد» ـ به پاس یک عمر دستاورد هنری، تندیس اسکار افتخاری دریافت می کند.

کدام بازیگران و صورت های معروف اسکار افتخاری می‌گیرند؟

علاوه بر این هنرپیشه کانادایی که تاکنون در ۱۴۰ فیلم ایفای نقش کرده، «آنیس واردا» کارگردان بلژیکی، «چارلز برنت» فیلمساز آفریقایی ـ آمریکایی و «اوون رویزمن» تصویربردار آثاری چون « جن گیر»، طی مراسمی که ماه نوامبر در لس آنجلس برپا می شود، اسکار افتخاری دریافت می کنند. او پدر «کیفر ساتدلند» ستاره سریال معروف «۲۴» است که در در هر چهار فیلم «بازی بقا» نقش «اسنو» را ایفا کرد. این بازیگر با بیش از 6 دهه فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون، تاکنون نامزد اسکار نشده است.

«برنت» کارگردان مستقلی است که جهت به تصویر کشیدن زندگی آمریکاییان آفریقایی تبار شهرت دارد.«رویزمن» فیلمبردار سرشناسی است که پنج بار جهت فیلم هایی چون «جن گیر»، «ارتباط فرانسوی» و «شبکه» نامزد دریافت جایزه اسکار شده است است و «آنیس واردا» فیلمساز مشهوری است که لقب «مادر موج نوی سینمای فرانسه» را به خود تخصیص داده شده است داده است.

«دونالد ساترلند» بازیگر باسابقه مجموعه فیلم «بازی بقا» به همراه «آنیس واردا» ـ مادر موج نوی سینمای فرانسه ـ و چند صورت بین‌المللی دیگر، در مراسم اسکار آینده مور

هنرمندانی چون «جکی چان»، «اسپایک لی»، «دبی رینولدز»، «استیو مارتین»، «ژان لوک گدار» و «لورن باکال» پیش از این موفق به کسب جایزه اسکار افتخاری شده است اند.

جوایز این بازیگران و صورت های معروف روز ۱۱ نوامبر طی مراسمی که در لس آنجلس برگزار می شود، اعطاء می شود.

واژه های کلیدی: بازیگر | دریافت | افتخاری | آفریقایی | بازیگران | کارگردان | جایزه اسکار | مراسم اسکار | نامزد اسکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs