نخ – رشته ایران ایرانی فوتبال مسابقه

نخ – رشته: ایران ایرانی فوتبال مسابقه افتخاری ایرانیان بازیکنان جام جهانی رییس جمهور ریاست جمهوری فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بازیکنان و اعضای تیم ملی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند/ افزایش از م

رییس جمهور گفت: جوانان سرافراز کشور عزیزمان ایران عزیز در تیم ملی فوتبال توانستند با حضور قدرتمندانه در مسابقه های و افزایش مقتدرانه خود به رقابت‌های جام جهانی

بازیکنان و اعضای تیم ملی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند/ افزایش از م

روحانی : بازیکنان و اعضای تیم ملی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند/ افزایش از مرحله گروهی در جام جهانی جهت تیم اول قاره آسیا شدنی است

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور گفت: جوانان سرافراز کشور عزیزمان ایران عزیز در تیم ملی فوتبال توانستند با حضور قدرتمندانه در مسابقه های و افزایش مقتدرانه خود به مسابقه های جام جهانی روسیه هیجان، غرور و خوش حالی را جهت ملت کشور عزیزمان ایران بیافرینند.

به گزارش انتخاب، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی روز چهارشنبه در دیدار با سرمربی، بازیکنان، مربیان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان با گرامیداشت نوزدهم رمضان و ایام شب های قدر، گفت: امروز به نام مولای متقیان، امیرالمؤمنین علی (ع) است که الگوی بزرگ پهلوانی هر قهرمانی جهت همه مسلمانان و بویژه ایرانیان می باشد.

بازیکنان و اعضای تیم ملی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند/ افزایش از م

روحانی حضرت علی(ع) را همچنین الگوی مروت و مردانگی دانست و خاطر نشان کرد: علی(ع)، همان مرد شجاع و بزرگی که در میدان نبرد و جنگ بی نظیر بود و هیچگاه در برابر دشمن پشت نمی کرد، بخاطر شاد کردن دل یتیمان با آنها بازی کودکانه می کرد و هیچگاه محرومین را از یاد نمی برد.

رییس جمهور بازیکنان تیم ملی را قهرمانان محبوب ملت کشور عزیزمان ایران بیان کرد و گفت: امروز جدای از مسئولیتی که در زمینه ورزش قهرمانی در جهت کسب پیروزی برعهده شما هست، عهده دار مسئولیت اخلاقی سنگینی نیز در جامعه هستید.

رییس جمهور گفت: جوانان سرافراز کشور عزیزمان ایران عزیز در تیم ملی فوتبال توانستند با حضور قدرتمندانه در مسابقه های و افزایش مقتدرانه خود به رقابت‌های جام جهانی

وی با بیان خاطره ای از خلبان شهید عباس بابایی و توجه او به محرومین و کمک به مردم فقیر، افزود: علی وار زندگی کردن و یار هم نوعان بودن، افتخار بزرگی جهت همه ما است.

رییس جمهور با اشاره به اینکه خوشبختانه امروز در سطح دنیا ورزشکاران و بازیگران و صورت های معروف با استفاده از جایگاه خود کارها خیرخواهانه ای جهت کمک به گرفتاران و مستمندان انجام می دهند، اظهار داشت: ما باید راه زندگی را از امیرالمؤمنین(ع) آموخته و از او انرژی و مدد بگیریم.

روحانی با اشاره به اینکه ما معتقدیم خداوند آینده مردم را در شب قدر مقدر می کند و این به معنای آن است که همه وقت ها یکسان نیستند، افزود: سال های رشد، تعالی و شکوفایی در زندگی انسان و یک ملت نیز، هرگز تکرار نمی شود.

بازیکنان و اعضای تیم ملی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند/ افزایش از م

رییس جمهور با بیان اینکه آینده بسیاری از انسان ها در شب قدر عوض کردن می کند، گفت: آن شبی که باعث می شود، تصمیم و اراده، ما را در مسیر عوض کردن آینده قرار دهد، در حقیقت شب قدر است.

وی با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران همواره در طول سالیان متمادی فوتبال دوست بوده اند، گل نخوردن تیم ملی جهت هزار دقیقه، افزایش قطعی و زودهنگام پیش از آخر مسابقه های گروهی به جام جهانی و جهت دو دوره متوالی را از رکوردهای تیم ملی فوتبال کشورمان در سال های اخیر دانست و گفت: مطمئناً تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می تواند باز هم در مسابقه های جام جهانی مسکو با افزایش از مرحله گروهی رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند که باید خود را جهت این ثبت تاریخی آماده کنیم و این جهت تیم بزرگی که در قاره آسیا حرف اول را می زند، شدنی است.

رییس جمهور گفت: جوانان سرافراز کشور عزیزمان ایران عزیز در تیم ملی فوتبال توانستند با حضور قدرتمندانه در مسابقه های و افزایش مقتدرانه خود به رقابت‌های جام جهانی

رییس جمهور با اشاره به اینکه ورزش به علت آنکه جهت مردم نشاط و سلامتی آورده و آنها را از معضلات اجتماعی بویژه اعتیاد، دور می کند، حائز اهمیت هست، اظهار داشت: امروز فوتبال به ورزش عمومی تبدیل شده است و همه مردم اعم از زن و مرد و دختر و پسر به این ورزش علاقه دارند.

روحانی گفت: هیجانی که هنگام مسابقه فوتبال در میان مردم وجود دارد، نشان می دهد که نگاه مردم به تصمیم و حرکت دقیق بازیکنان است و شما نقش مهمی در خوش حالی و نشاط ملت کشور عزیزمان ایران ایفا می کنید.

بازیکنان و اعضای تیم ملی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند/ افزایش از م

رییس جمهور تقارن افزایش تیم ملی به جام جهانی برزیل در سال 92 بعد از انتخابات ریاست جمهوری و نیز افزایش به جام جهانی روسیه بعد از انتخابات اردیبهشت 96 را قشنگ و جالب توجه دانست و گفت: ملت کشور عزیزمان ایران همانطور که بعد از انتخابات اردیبهشت ماه به خیابان ها آمده و خوشحالی کردند، هنگام پیروزی فوتبالیست های کشور نیز شاد بودند.

روحانی کسب پیروزی در ورزش های قهرمانی بویژه فوتبال را نمود انسجام ملی در سطح دنیا دانست و گفت: افتخار در مسابقه فوتبال در کلمه کشور عزیزمان ایران متجلی می شود و وقت پیروزی همه گروه ها، قومیت ها با هم متحد هستند و اینجاست که تبلور وحدت و انسجام ملی نمایان شده است و مردم به ایرانی بودن خود افتخار می کنند.

رییس جمهور موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای در مذاکره با قدرت های جهانی و دستیابی به برجام را موجب افتخار ملت کشور عزیزمان ایران دانست و افزود: مردم کشور عزیزمان ایران زمانی که رییس جمهور آنها طرحی را در شرکت ملل تحت عنوان دنیا عاری از خشونت و افراط گری ارایه کرده و دنیا این طرح را به عنوان یک قطعنامه بین المللی می پذیرد و کشور عزیزمان ایران به عنوان پرچمدار مبارزه با خشونت معرفی می شود، به ایرانی بودن خود افتخار می کنند.

روحانی خودکفایی در تولید گندم، گازوییل و بنزین را باعث افتخار ایرانیان دانست و اظهارداشت: در سال 92 و در شروع دولت روزانه 6 میلیون لیتر گازوییل به کشور وارد می شد ولی امروز 13 میلیون لیتر گازوییل صادر می کنیم و در حالی که در گذشته واردکننده بنزین بودیم با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس علاوه بر اینکه در آینده در عرصه تولید بنزین به خودکفایی می رسیم صادر کننده آن نیز خواهیم بود.

رییس جمهور بهره برداری از 11 فاز پارس جنوبی و امکان سبقت گرفتن از قطر در برداشت از منبع یکسان گازی با این کشور را موجب افتخار ایرانیان برشمرد و گفت: ملت کشور عزیزمان ایران زمانی که 4 محموله آثار باستانی کشور عزیزمان ایران که به دیگر کشورها انتقال یافته شده است بود، دوباره به کشور بازگشت به ایرانی بودن خود افتخار کردند.

روحانی کمک به مستمندان و فقرا با پرداخت زکات در عید فطر و حضور پرشکوه در اقامه نماز عیدفطر و نیز تکریم عاشورا و امام حسین(ع) را از افتخارات دیگر ملت کشور عزیزمان ایران دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا روزهایی که ایرانی ها به ایرانی بودن خود افتخار می کنند را به اندازه تمام روزهای سال زیاد کردن دهیم.

رییس جمهور با بیان اینکه موفقیت های ما همواره حاصل تلاش و فداکاری های جوانان کشور بوده هست، گفت: ما به خوبی می دانیم که این افتخاری که در مسابقه های مقدماتی جام جهانی حاصل شده، نتیجه روزها، ماه ها و سال ها زحمت، تلاش و تمرین است.

وی با بیان اینکه ملت کشور عزیزمان ایران در طول تاریخ مشکل ها و زحمات فراوانی را جهت کشور تحمل کرده و استحقاق خوش حالی و شاد بودن را دارند، گفت: باید تمام تلاش خود را جهت شاد کردن ملت کشور عزیزمان ایران بکار بگیریم آیا که این ملت موجب رسیدن به استقلال و آزادی شدند و حق بزرگی بر گردن ما دارند و کوچکترین کار این است که لبخند را به لب های آنها بیاوریم تا آنها نیز به ایرانی بودن خود افتخار کنند.

رییس جمهور با بیان اینکه غیرت ایرانی در میادین مسابقه از بازیکنان تیم ملی دیده می شود و همه ملت کشور عزیزمان ایران در آن لحظه دعاگوی شما هستند، خاطر نشان کرد: بازیکنان و اعضای تیم ملی در مسابقه های جام جهانی سفیران قدرت نرم کشور عزیزمان ایران هستند، آیا که در آن میدان حرکات و واکنش‌ها بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران در پیشگاه و نگاه مردم دنیا واقع شده است است و زمانی که موفقیت در ورزش توأم با اخلاق اسلامی و ایرانی می شود، افتخارش دو چندان است.

روحانی با بیان اینکه به عنوان نماینده ملت کشور عزیزمان ایران از طرف 80 میلیون ایرانی این پیروزی را به همه شما تبریک می گویم، گفت: دولت با همه توان موظف به حمایت از تیم ملی جهت کسب موفقیت های زیاد است.

رییس جمهور همچنین از تلاش ها و خدمات سرمربی پرتغالی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مسیر دستیابی به این موفقیت بزرگ تقدیر کرد و گفت: همکاری مربی خارجی با بازیکنان ایرانی یکی از مظاهر کوچک تعامل با دنیا است و نشان می دهد که زمانی که با نخبگان دنیا به درستی تعامل کنیم می توانیم افتخارات بیشتری بیافرینیم.

در این دیدار مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تلاش های بازیکنان، مربیان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان در راه رسیدن به جام جهانی روسیه، گفت: تیم ملی کنونی فوتبال کشور عزیزمان ایران یکی از عالی ترین و آماده ترین تیم های تاریخ فوتبال کشور است که در بازی های مقدماتی جام جهانی روسیه، توانسته بیش از هزار دقیقه از دروازه خود محافظت کرده و گل دریافت نکند.

سلطانی فر با بیان اینکه برنامه ریزی و حمایت های خوبی از تیم ملی فوتبال و کادر فنی از سوی دولت و فدراسیون فوتبال کشور صورت گرفته، خاطرنشان کرد: نقشه راه مشخص و مدونی جهت فراهم کردن نیازها و امکانات مورد نیاز تیم ملی کشور عزیزمان ایران در مسیر حضور در جام جهانی روسیه تهیه شده است تا بواسطه آن شاهد درخشش فوتبالیست های کشورمان در این مسابقه های باشیم.

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال کشور نیز گزارشی از روند مسابقه های و راه یابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی 2018 روسیه و چگونگی حمایت ها از این تیم در مسیر کسب این موفقیت، ارایه و از پشتیبانی های رییس جمهور و دولت تقدیر کرد.

همچنین کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز ضمن ابراز خرسندی از دیدار با دکتر روحانی و با بیان اینکه «پسران کشور عزیزمان ایران در تیم ملی فوتبال بخاطر مردم کشور عزیزمان ایران بار دیگر افتخار راهیابی به جام جهانی آن هم درست بعد از پیروزی جنابعالی در انتخابات ریاست جمهوری را کسب کردند و من به عنوان عضوی از این خانواده در کنار آنها بودم»، گفت: علاقه و شور مردم به فوتبال و وجود استعدادهای فراوان در این کشور، استحقاق حمایت های زیاد را دارد آیا که اگر این استعدادها را با تعهد ایرانی در هم آمیزیم می توانیم فوتبال کشور عزیزمان ایران را به جایگاه های بالاتر در سطح جهانی برسانیم.

مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران نیز در این دیدار، حمایت های دولت و رییس جمهور را مایه دلگرمی بازیکنان تیم ملی فوتبال در مسیر کسب موفقیت دانست و خواستار توجه زیاد مسئولان و برطرف کمبودها و پرسشها موجود جهت به دست آوردن پیروزی ها و موفقیت های بالاتر شد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | مسابقه | افتخاری | ایرانیان | بازیکنان | جام جهانی | رییس جمهور | ریاست جمهوری | فوتبالیست ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs