نخ – رشته ایران ایرانی فوتبال مسابقه

نخ – رشته: ایران ایرانی فوتبال مسابقه افتخاری ایرانیان بازیکنان جام جهانی رییس جمهور ریاست جمهوری فوتبالیست ها

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت جهت نشستن در صندلی جلو ماشین

جوان ۱۸ ساله افغانستانی که بعد از دعوا بر سر نشستن در قسمت جلوی خودرو، نزاعی گروهی ترتیب داده و اقدام به قتل یکی از هموطنانش در پایتخت کشور عزیزمان ایران کرده ب

جنایت جهت نشستن در صندلی جلو ماشین

جنایت جهت نشستن در صندلی جلو خودرو

عبارات مهم : اداره

جوان ۱۸ ساله افغانستانی که بعد از دعوا بر سر نشستن در قسمت جلوی خودرو، نزاعی گروهی ترتیب داده و اقدام به قتل یکی از هموطنانش در پایتخت کشور عزیزمان ایران کرده بود، پیش از فرار به افغانستان دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، در ساعات نهایی روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه امسال وقوع یک فقره نزاع و درگیری در خیابان انیسی شهرک مشیریه به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و در پی آن مأموران کلانتری ۱۶۹ در محل حاضر شده است و پیگیری به عنوان را در دستور کار خود قرار دادند که در جریان آن مشخص شد نزاع دسته جمعی میان اعضای دو خانواده از اتباع کشور افغانستان باعث مجروحیت شدید پنج نفر به علت اصابت ضربات چاقو شده است است.

جنایت جهت نشستن در صندلی جلو ماشین

با انتقال این افراد به بیمارستان پرونده ای در کلانتری تشکیل شد ولی روز بعد اعلام شد که یکی از مجروحان درگیری به نام سلطان ۲۱ ساله به علت شدت جراحت های وارده جان خود را از دست داده هست. بنابراین پرونده ای با عنوان قتل عمـد تشکیل و جهت پیگیری به اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

کارآگاهان اداره دهم در همان مراحل اولیه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که درگیری میان اعضای دو طایفه شروع و طی چند مرحله درگیری در حالیکه قاتل با اعضای خانواده اش به منزل مقتول رفته بود، در آخرین مرحله درگیری خونینی میان دو طرف شروع و مقتول که به حمایت از پسرخاله اش در محل حاضر شده است بود، مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

جوان ۱۸ ساله افغانستانی که بعد از دعوا بر سر نشستن در قسمت جلوی خودرو، نزاعی گروهی ترتیب داده و اقدام به قتل یکی از هموطنانش در پایتخت کشور عزیزمان ایران کرده ب

با شناسایی طرفین درگیری، کارآگاهان با مراجعه به محل های سکونت این افراد اطلاع پیدا کردند که آنها بعد از اطلاع از فوت مقتول بلافاصله از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج و به سمت مرزهای شرقی متواری شده است اند که ماموران با انجام تحقیقات پلیسی محل تردد آنان در نقطه صفر مرزی تایباد را شناسایی کرده و با اخذ نیابت قضایی به این منطقه اعزام شده است و قبل از فرار متهمان از کشور، هر پنج نفر آنها به نام های سهراب، جواد، جاوید، فرهاد و سیار را که همگی حدود ۲۰ ساله سن داشتند، دستگیر و در روز سه شنبه ۱۴ آذر به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته کردند.

با انتقال متهمان به اداره دهم و شروع تحقیقات، سیار ۱۸ساله صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و در اظهاراتش گفت: من با پسرخاله مقتول به نام ناصر درگیر شده است و ابتدا به وسیله او مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودم. من و ناصر در کار جمع آوری ضایعات پلاستیک هستیم؛ شب اتفاق هوا خیلی سرد بود؛ زمانیکه کیسه های حاوی ضایعات را پشت وانت قرار دادیم، قصد داشتم تا جهت دور بودن از سرمای هوا، در داخل کابین وانت بنشینم ولی ناصر مانع از این کار شد و همین عنوان باعث شروع درگیری لفظی ما دو نفر شد و ناصر مرا مورد ضرب و شتم قرار داد. بعد از رسیدن به خانه، عنوان را با اعضای خانواده در میان گذاشتم، پدر و برادرم تصمیم گرفتند تا جهت صحبت کردن با ناصر به در منزل مقتول که ناصر شب ها در آنجا اقامت داشت بروند. سه نفری به در منزل مقتول رفتیم که ناگهان ناصر به همراه مقتول و دیگر افراد داخل منزل به ما حمله ور شده است و مجددا مرا به همراه اعضای خانواده ام مورد ضرب و شتم قرار دادند. به منزل بازگشتیم و با بستگان خود تماس گرفتیم. این بار با تعداد بیشتری به در منزل مقتول رفتیم و غافل از اینکه آنها نیز بستگان خود را صدا کرده بودند نزاع و درگیری ما شروع شد.

متهم در خصوص نحوه ارتکاب قتل نیز گفت: مقتول چاقو در دست داشت و یک ضربه با چاقو به سمت پدرم پرتاب کرد، در یک لحظه چاقو را از دستش گرفته و چند ضربه به او زدم که باعث فوت وی شد.

جنایت جهت نشستن در صندلی جلو ماشین

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم – معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به بعضی تناقضات موجود در بیانات طرفین درگیری، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهمان جهت بررسی بیانات و تکمیل تحقیقات در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شدند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | انتقال | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs